Nasze komputery

W latach dziewięćdziesiątych, jeśli już w polskim domu był komputer, to było to bardzo prymitywne i dość masywne urządzenie, jeśli oczywiście porównamy je do współczesnego sprzętu komputerowego.

Dzisiejsze technologie są zdecydowanie bardziej zaawansowane i do tego tańsze, co sprawia, że niemal każdy z nas może z nich na co dzień korzystać.

To, że komputery i informatyczne urządzenia mobilne są tak powszechnie używane, wynika również z faktu, że za ich pomocą możemy zrobić zdecydowanie więcej rzeczy.

W latach dziewięćdziesiątych na przykład raczej nikt nie korzystał z bankowości internetowej i nie robił zakupów w sieci.

Wiele instytucji i firm nie miało wówczas jeszcze swoich witryn, co nie pozwalało na nawiązanie z nimi kontaktu drogą internetową czy nawet sprawdzenie informacji na ich temat.

Współcześnie zdarza się nawet, że strona internetowa danego przedsiębiorstwa powstaje jeszcze zanim to zostanie oficjalnie zarejestrowane.

Urządzenia komputerowe są więc tak popularne, ponieważ mają coraz więcej przydatnych funkcji.

www.zaganczyk.com.pl
Natalia
News Reporter
Studentka anglistyki. Zapalona podróżniczka - odwiedziła już większość krajów Europy. Bardzo lubi uprawiać sport, w szczególności pływanie.