Są takie miejsca na mapie nie tyle świata, co Europy, które warto odwiedzić. Jako mieszkańcy Europy i Unii Europejskiej musimy poznać niektóre państwa. Dziś, kiedy język angielski jest tak powszechny, a loty samolotami dość tanie, podróż szlakiem miast europejskich wydaje się być na wyciągnięcie ręki. Warto pojechać do Francji, nie tylko po to, by zwiedzić Paryż i znaną na cały świat Wieżę Eiffla. Niektórzy twierdzą nawet, że panorama Paryża najpiękniejsza jest wtedy, gdy stoi się na tarasie widokowym wspominanej wieży, bo wtedy jej nie widać.

Francję warto odwiedzić, by poczuć klimat, który jest nie do podrobienia, nigdzie indziej nie ma takiej atomosfery, która panuje właśnie w kraju bagietek i croissantów. Można przecież wybrać się nieco bliżej, bo do Berlina czy innego niemieckiego miasta. Warto tam zwiedzić Bramę Brandenburską i kilka innych zabytów. Ze stacji kolejowej w Szczecinie codziennie wyjeżdża kilka pociągów, które zawożą Polaków właśnie do Berlina. Ceny biletów są stosunkowo niskie.

Gliwice, ul. Studzienna 8 - Silvia Gold Hotel Gliwice centrum hotelsilvia.pl kwatery pracownicze poznań winogrady
Natalia
News Reporter
Studentka anglistyki. Zapalona podróżniczka - odwiedziła już większość krajów Europy. Bardzo lubi uprawiać sport, w szczególności pływanie.