Wodne szaleństwo to najlepszy pomysł na udane wakacje, gwarantuje rozrywkę i wiele emocji dla wszystkich członków rodziny. Dla miłośników wody, wypoczynku i udanej zabawy polecam wakacje w Aquaparku. Piękne plaże, tropikalna roślinność, liczne restauracje i kawiarnie, a to wszystko w centrum wielkiej wodnej krainy. Najlepsze i najnowocześniejsze parki wodne wypełnione są niesamowitymi atrakcjami wodnymi.

To idealne miejsce do spędzenia cudownej zabawy w gronie najbliższych. Tutaj nawet dorośli poczują się bardzo młodzi. Wodne atrakcje w postaci najdłuższych i najbardziej zakręconych zjeżdżalni i rynien. Baseny o różnych wielkościach i głębokościach.

Rwące rzeki, tunele, pływanie na pontonach, a nawet sztuczne fale z możliwością surfowania. Wiele wydzielonych miejsc specjalnie dla dzieci z wodnymi placami zabaw, płytkimi brodzikami z ciepła wodą. Strefy relaksu z wodą solankową, basenem termalnym, kąpiele aromatyczne oraz hydromasaże. Parki wodne cieszą się ogromnym zainteresowaniem szkoda tylko, że jest ich tak mało nad polskim morzem.

Natalia
News Reporter
Studentka anglistyki. Zapalona podróżniczka - odwiedziła już większość krajów Europy. Bardzo lubi uprawiać sport, w szczególności pływanie.